HGH.com.pl

HGH a odchudzanie

Hormon wzrostu, oprócz wpływu na procesy wzrostu, regeneracji i odnowy ludzkiego organizmu odgrywa też ogromną rolę w jego kształtowaniu. Osoby, których ciała wytwarzają go w odpowiednich ilościach (i regularnie) praktycznie nie mają problemów z nadwagą, bo hormon ten (i jego prekursory) wpływa na poziom otłuszczenia organizmu i jego sprawność. Niedobory hormonu, wynikające najczęściej z naszych własnych zaniedbań, bardzo szybko prowadzą odwrotnych zjawisk: rozleniwienia, otłuszczenia ciała i spowolnieniu regeneracji.

Badania nad HGH i jego wpływem na odchudzanie

Teoria teorią, ale takie stwierdzenia warto potwierdzić również w praktyce. Potwierdzili je Amerykanie. Na filadelfijskim uniwersytecie przeprowadzono eksperymenty, w wyniku których stwierdzono, że nawet niewielkie dawki hormonu wzrostu wyraźnie wspomagają odchudzanie. Osoby, którym je podawano, chudły nawet o kilkanaście kilogramów w ciągu kilku tygodni. Ogromną zaletą suplementacji hormonem wzrostu jest też fakt, iż poprawia on wydolność organizmu i zwiększa poziom energii. Dzięki temu łatwiej jest podejmować wszelkie działania podejmowane w związku z odchudzaniem, zjawiska te budują też (zwiększają i utrzymują) motywację.

HGH w suplementach

Stosowania czystego hormonu wzrostu trudno komukolwiek polecać. To substancja o bardzo silnym wpływie na ludzki organizm. W sporcie uznawana jest za niedozwoloną formę dopingu, a w medycynie używa się go jedynie w uzasadnionych przypadkach pod ścisłą kontrolą lekarza. Na szczęście poziom HGH można poprawić również całkowicie naturalnie. Jest to stosunkowo łatwe, bo na rynku aż roi się od suplementów wpływających na produkcję tego hormonu. Najlepsze z nich znajdziecie na stronie głównej serwisu, a przeglądając pozostałe artykuły, dowiecie się, jak zawarte w nich substancje wpływają na produkcję hormonu wzrostu i funkcjonowanie całego organizmu.

Czy warto?

Zdecydowanie warto zastosować suplementację. Pobudzanie produkcji hormonu wzrostu innymi metodami (dieta, zmiana stylu życia) trwa dłużej i jest dość uciążliwe – tym bardziej, że przecież do podjęcia takiego wysiłku musimy dysponować sporą motywacją i energią, której z uwagi na niedobory hormonu wzrostu może nam brakować. Stosowanie suplementów nie wiąże się z żadnymi zagrożeniami, bo nasz organizm wykorzystuje jedynie te substancje aktywne, które są mu w danym momencie niezbędne i mogą być wykorzystane bez szkody dla niego. Stymulatory hormonu wzrostu, oprócz zmniejszenia poziomu otłuszczenia organizmu, poprawią też regenerację chrząstek, kości, ścięgien i wszystkich struktur kolagenowych. Dzięki nim nie tylko schudniemy, ale wyraźnie poprawimy wygląd i sprawność. Nie ma wielkiej przesady w stwierdzeniu, że stymulatory te działają wyraźnie odmładzająco na ludzki organizm.

Przeprowadzając przegląd oferty rynkowej i testy stwierdziliśmy, że na największą uwagę zasługuje zaledwie kilka z nich. Znajdziecie je na stronie głównej serwisu.

Powrót do rankingu

Podsumowanie

Miejsce Produkt Cena Opis
produktu
Strona Nasza Ocena
1. Isotropin Rejuvenation 374,00 zł saszetki VitaLab.pl 5/5
2. Isotropin HGH-R 159,00 zł kapsułki VitaLab.pl 4/5
3. Secratropin HGH 109,95 USD kapsułki Esupplements.com 3/5
4. HGH Advanced 44,95 EUR kapsułki Slimming.com 3/5
5. GenF20 Plus 76,99 USD tabletki plus spray GenF20.com 2/5