HGH.com.pl

HGH a rynek, czyli hormon wzrostu w sklepach i nie tylko

Jak już wielokrotnie informowaliśmy na poziom hormonu wzrostu można wpływać dwojako: przyjmując czysty hormon lub stosując suplementy. W pierwszym przypadku kuracja odbywa się pod kontrolą lekarza, w drugim – mamy wolną rękę, suplementy możemy wybierać samodzielnie i stosować zgodnie z zaleceniami producentów. Syntetyczny hormon wzrostu dostępny jest co prawda w nielegalnym obrocie, ale nikomu nie radzimy poszukiwać źródeł dostaw tego specyfiku. Stosując go na własną rękę możemy ponieść więcej strat niż odnieść korzyści. Radzimy skupić się na ogólnodostępnych suplementach.

Jaki hormon wzrostu, jaki sklep?

Przede wszystkim należy wyeliminować wszelkie podejrzane źródła zakupu i duże okazje cenowe. Dlaczego? Rynek suplementów nie jest rynkiem do końca sformalizowanym i uregulowanym na tyle, by obowiązywały na nim prawa, których naruszenie mogłoby się wiązać z jakimiś szczególnymi konsekwencjami prawnymi. Sprzedaż suplementów może prowadzić każdy, a produkty często nie są certyfikowane. Z tego względu, kupując stymulatory hormonu wzrostu, warto wybierać przede wszystkim renomowanych dostawców. Druga kwestia to wybór konkretnych produktów. W tym przypadku warto skupić się na producentach, którzy nie stronią od zdobywania międzynarodowych i lokalnych certyfikatów (np. FDA). Dzięki takiemu działaniu możemy mieć pewność, że nie kupimy czegoś, co jedynie udaje dany produkt. Jak zapewne doskonale wiecie, na rynku aż roi się od podróbek wszelkich produktów, stymulatory hormonu wzrostu (te renomowane) bywają podrabiane równie często, co inne znane suplementy.

Skład decyduje

O jakości stymulatora hormonu wzrostu decyduje skład. My pokusiliśmy się o sprawdzenie składników wielu preparatów i na tej właśnie podstawie przedstawiliśmy nasze propozycje – znajdziecie je na stronie głównej serwisu. Jeśli jednak zdecydujecie się na wybór innych produktów pamiętajcie, by sprawdzić nie tylko podstawowe składniki (GABA, tyrozyna etc.), ale i całość, bowiem większość substancji znajdujących się w stymulatorach hormonu ściśle ze sobą współdziała i to współdziałanie jest kluczem do skuteczności, a nie pojedyncze składniki.

Jedyną barierą przeszkadzającą w zakupie najlepszych stymulatorów hormonu wzrostu może być ich cena. Niemniej jednak przy wyborze produktu powinna ona mieć drugorzędne znaczenie. Akurat w tym przypadku za jakość trzeba zapłacić i warto trochę zapłacić, o czym przekonaliśmy się my sami w czasie opracowywania rankingu. Życzymy wam udanych zakupów!

Powrót do rankingu

Podsumowanie

Miejsce Produkt Cena Opis
produktu
Strona Nasza Ocena
1. Isotropin Rejuvenation 374,00 zł saszetki VitaLab.pl 5/5
2. Isotropin HGH-R 159,00 zł kapsułki VitaLab.pl 4/5
3. Secratropin HGH 109,95 USD kapsułki Esupplements.com 3/5
4. HGH Advanced 44,95 EUR kapsułki Slimming.com 3/5
5. GenF20 Plus 76,99 USD tabletki plus spray GenF20.com 2/5